Target Denetim

Target Mali Müşavirlik, Dünya’ da olduğu gibi Türkiye’de de benzersiz müşteri hizmeti ile yanınızdadır. Kurulduğumuz günden beri amacımız, müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, ihtiyaçlarına en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.

Yerli ve yabancı şirketlerin denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman ve sektörel danışmanlık ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir mali danışmanlık ve denetim firmasıdır.

2012 yılında kurulan şirketin ortakları, daha önceleri sektörünün önde gelen Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Şirketlerinde görevinde bulunmuş, Mali Müşavirlik belgesini haiz kişilerdir.

Şirket üst yönetimi, yerel ve uluslararası geniş tecrübeye sahip ortaklardan oluşmuştur. Profesyonel personeli üniversitelerin ekonomi ve ticaret bölümlerinden mezun olup, muhasebe ve denetim konularında tam bir eğitime sahiptirler.

Target Mali Müşavirlik, Ülke gerçekleri, mevzuat ve uygulamaları konusundaki bilgi ve deneyimleri, evrensel standartlar ve deneyimlerle birlikte değerlendirilebildiği bir konuma gelmiştir.

.